Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Міський голова привітав з поважним ювілеєм заслуженого вчителя України Валентина Наріжного

Сьогодні своє 80-річчя відзначає вчитель фізики ліцею №1 Валентин Наріжний. З цієї нагоди колектив закладу влаштував святковий захід.

Привітати ювіляра прийшли міський голова Ігор Чайка, начальник управління освіти Віктор Бичковський, голова міської організації професійної спілки працівників освіти і науки Ігор Сезьомін.

Валентин Миколайович – заслужений вчитель України, вчитель-методист, відмінник народної освіти України, нагороджений грамотами МО України, Волинської облдержадміністрації, Волинського Управління освіти і науки. Він – винахідник і раціоналізатор, вмілий керівник гуртка технічної творчості, переможець міських, обласних і Всеукраїнських виставок. А ще — він прекрасна і мудра людина.

“Кажуть, що це – щастя, коли робота співпадає з хобі. Можливо, в цьому секрет Вашого довголіття і життєрадісності. Саме такі педагоги як Валентин Миколайович є вчительською елітою нашого міста. Бажаю довгих років життя, енергії, наснаги, здоров’я. Аби Ви були завжди бажаним гостем у рідній школі. Ми пишаємось Вами. Дякую за щоденну працю”, – сказав у своєму привітанні Ігор Чайка.

За багаторічну сумлінну працю та професійну майстерність, особистий внесок у розвиток освіти міста та з нагоди 80-річчя з Дня народженння Валентина Наріжного відзначено Подякою, яку вручив ювіляру міський голова.

Щирі слова шани та поваги лунали від начальника управління освіти Віктора Бичковського: “Ми знайомі з Валентинам Миколайовичем уже 26 років. Безмежно вдячний за це долі. Адже, Ви – людина і вчитель з великої літери, приклад для наслідування. Тому, що все життя віддали обраній справі”.

Чимало подарунків чекало на Валентина Наріжного у цей день. Проте найкращий – повага колег та любов сотень вдячних учнів, які і до сьогодні пам’ятають свого мудрого вчителя. Для них Валентин Миколайович – взірець, бо володіє талантом справжнього педагога.

Чудового настрою та позитиву додала концертна програма, яку підготували колеги ювіляра.

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.