телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Ми пам’ятатимемо: у Ковелі провели в останню путь захисника України Василя Арсеніка

Ми пам’ятатимемо: у Ковелі провели в останню путь захисника України Василя Арсеніка

Сьогодні у Ковелі віддали шану загиблому Героєві Василю Арсеніку.

Він закінчив школу №11, згодом навчався в училищі. Про таких кажуть: майстер на всі руки. Василь встиг скоштувати заробітчанського хліба.

У перший день після віроломної навали путінської орди повернувся в Україну та пішов у військкомат. 22 квітня ковельчанин поїхав уже на передову.

“154-й день триває героїчний супротив українців у боротьбі за своє майбутнє, свободу і незалежність. На жаль, ця клята війна щодня приносить чорні звістки в українські родини, руйнує наші міста і села, ятрить нашу душу. Сьогодні ми тут, щоб попрощатись ще з одним Героєм — Василем Арсеніком. Ми запам’ятаємо його порядною, чуйною і дуже доброю людиною. Про цю доброту може сказати кожен, хто його знав. Ми маємо виправдати сподівання Василя, який поклав своє життя заради того, щоб ми могли стояти на цій площі”, – сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди, що проходила на площі Героїв Майдану.

 

 

Василь був турботливим сином, чоловіком, батьком. Напередодні загибелі, 22 липня, у них з дружиною була річниця шлюбу. Він з фронту подбав про букет для неї. Це був останній його дарунок. 23 липня Василя Арсеніка не стало. Героєві було 43. У нього залишились батьки, дружина, дві доньки.

 

 

Прикро і боляче, що такі сильні, мужні, патріотичні чоловіки гинуть. Адже вони могли б ще багато зробити для своїх родин, нашого міста та України.

Василь Арсенік стояв до останнього подиху за свою рідну землю, за суверенітет держави, за рідних і близьких, за усіх нас, а тепер янголом- охоронцем оберігатиме з небес!

Світлий спомин про нашого земляка, захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах його рідних, земляків, бойових побратимів. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій.

Герої не вмирають!

Слава Україні!

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.