телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Депутати Ковельської міської ради до країн-членів НАТО щодо закриття повітряного простору над Україною

Депутати Ковельської міської ради до країн-членів НАТО щодо закриття повітряного простору над Україною

 

Депутати Ковельської  міської ради сьогодні під час 19-ї позачергової сесії звернулись до країн-членів НАТО з проханням закрити над Україною повітряний простір.  Це  рішення обранці громади підтримали  одноголосно.

 

 

Президенту США Джо Байдену
Президенту Франції Еммануелю Макрону
Федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу
Прем’єр-міністру Великобританії Борису Джонсону
Генеральному Секретареві НАТО Єнсу Столтенбергу
Урядам та парламентам країн-членів НАТО
Послам та дипломатичному корпусу всіх держав НАТО

Звернення
щодо закриття повітряного простору над Україною

Ми, депутати Ковельської міської ради та Ковельський міський голова, від імені Ковельської територіальної громади звертаємося до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.

В Україні йде жорстока війна. Агресор – Російська Федерація – обстрілює наші міста і села, знищує інфраструктуру та промисловість. Гинуть тисячі невинних мирних жителів, серед яких літні люди, жінки, діти. Гинуть наші військові.

Закликаємо вас негайно закрити повітряний простір над Україною! Це єдиний варіант гарантувати безпеку мирним українцям, убезпечити нашу країну та світ від можливих екологічних і техногенних катастроф.

Загиблі та поранені діти, жінки, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки, зруйнована інфраструктура міст і підприємств, – така ціна вашого зволікання.
Рішення, яке врятує тисячі людських життів, у вас на столі. Саме час проявити свою сміливість, відповідальність та рішучість перед всім світом. Ви можете увійти в історію як політики, які зробили все можливе, щоб зупинити жорстоке кровопролиття та не допустити тисячі людських жертв в цивілізованій Європі у XXI столітті.

Підтримайте нашу країну у боротьбі з російськими окупантами!

З повагою,
Ковельський міський голова та депутати Ковельської міської ради


© Ковельська міська рада.