телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

На зв’язку – партнери з Вальсроде

Сьогодні міський голова Ігор Чайка поспілкувався з бургомістром м.Вальсроде Гельмою Шпьорінг та головою благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» Міхаелем Хааке.

Німецькі партнери цікавились ситуацією в Ковелі, Україні. Ігор Чайка подякував за підтримку, доброчинність, єдність з українським народом: “Ми вкотре переконались, що у Вальсроде у нас є надійні друзі, які не байдужі до наших труднощів. Ви допомагаєте вирішувати проблеми, яких щодня додається. Ми дуже цінуємо нашу дружбу».

 

Нагадаємо, що у Ковель від нашого міста-партнера надійшов вантаж з медикаментами, одягом, продуктами, засобами гігієни, обладнанням для рятувальників. Місто отримало пожежно-рятувальний автомобіль, реанімобіль, ГО “Реабілітаційний центр” передано бус для перевезення маломобільних груп. Майже 50 ковельчан у перші дні війни прихистили мешканці Вальсроде.

Гельма Шпьорінг запевнила, що вони і надалі будуть підтримувати наше місто. На сьогодні готується черговий благодійний вантаж, який незабаром надійде у Ковель.

“Все це ми робимо від чистого серця. Люди здійснюють добровільні внески. Навіть діти займаються волонтерством. Нещодавно учні місцевої школи випустили газету. Вони свій тираж продали та виручили 140 євро, які передали на допомогу Україні”, – розповіла пані Шпьорінг.

 


© Ковельська міська рада.