Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Нашому місту-партнеру Бучі присвоєно почесне звання «Місто- герой України»

З перших днів війни наше місто-партнер тримає оборону. Бучанці демонструють неймовірний героїзм і відвагу.

Учора Президент України Володимир Зеленський видав Указ про присвоєння почесного звання “Місто-герой України” чотирьом містам, серед яких і Буча (Київська область), а також Ірпінь (Київська область); Миколаїв (Миколаївська область); Охтирка (Сумська область).

“З метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройній агресії Російської Федерації проти України, – йдеться в документі.

“Ця висока нагорода – заслуга кожного бучанця – хто захищає, волонтерить, підтримує, вірить, не здається, не втомився і продовжує це робити щодня до нашої спільної Перемоги.

Це заслуга наших Збройних Сил, які дають відсіч окупантам. Росіяни хотіли захопити Бучу у перші дні вторгнення, однак місто героїчно стоїть вже місяць. Російський терор не скорив ані місто, ані його мешканців.

Буча – форпост Києва і продовжує тримати оборону та закриває ворогу шлях на столицю.

Я пишаюся жителями свого міста – сильними і мужніми, які вчергове об’єдналися, аби разом перемогти ворога. Тому кожен мешканець Бучі – герой. Навіть у окупації ми тримаємося і демонструємо, що Буча- це незалежна, сильна, непереможна Україна, – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Бучі Анатолій Федорук.

Ковельчани разом з усією Україною, мешканцями Бучі вірять, що це місто дуже скоро постане з руїн і буде окрасою нашої великої нескореної України.

 


© Ковельська міська рада.