телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Під час акції «Чуйне серце», яку провів колектив ЗДО 14, зібрано 67 тисяч на потреби ЗСУ

Під час акції «Чуйне серце», яку провів колектив ЗДО 14, зібрано 67 тисяч на потреби ЗСУ

Підтримка дуже важлива для наших бійців, тому освітяни закладів дошкільної освіти допомагають ЗСУ добрими справами. Приклад цього — ЗДО №14 «Перлинка», який організував благодійну акцію «Чуйне серце».

До неї долучилися батьки закладу, вихователі-методисти інших садочків міста і усі небайдужі – з чуйним серцем українці.

У рамках івенту проведено пізнавальний семінар «Партнерство ЗДО та сім’ї, як важливий фактор успішного навчання, підтримки та відновлення учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану».

Його перша частина пройшла у колі батьків вихованців “Перлинки”, адже в умовах сьогодення у них виникає безліч питань щодо збереження фізичного і психічного здоров’я дітей. Відповіді вдалось отримати завдяки практичним технікам, вправам та іграм, які спрямовані на зняття психоемоційного напруження у малечі.

Другу частину організували у співпраці з Центром професійного розвитку педагогічних працівників. На акцію були запрошені вихователі – методисти дитсадків.

Слухачі отримали актуальну інформацію на тему «Педагогіка партнерства, як ефективна складова співпраці та комунікації учасників освітнього процесу». Дізнались про можливості онлайн-редактора Canva.

У гості до малят завітали улюбленці українців – Пес Патрон та Вовчик Діккі, які подарували справжні, такі необхідні нині усім дітям, позитивні емоції.

Завершився захід ярмарком солодощів, які приготували батьки разом зі своїми малятами.

Під час благодійної акції «Чуйне серце» вдалось зібрати 67 тисяч гривень, які будуть передані нашим захисникам на першочергові потреби для наближення Перемоги.

ЗДО №14 “Перлинка”


© Ковельська міська рада.