телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Керівники міста зустрілись з військовослужбовцем Георгієм Крушельницьким, який сім місяців перебував у російському полоні

Керівники міста зустрілись з військовослужбовцем Георгієм Крушельницьким, який сім місяців перебував у російському полоні

Сьогодні міський голова Ігор Чайка та секретар міської ради Оксана Багнова зустрілися з військовослужбовцем, капітаном Георгієм Крушельницьким, який сім місяців перебував у російському полоні.

Ковельчанин повернувся в Україну у рамках обміну 31 грудня. Тоді 140 українців зустріли Новий рік уже на рідній землі. Серед них – поранені, а також захисники Маріуполя, острова Зміїний, добровольці ТРО, захисники з Бахмутського напрямку.

У неволю Георгій потрапив у  Донецькій області. Місяць тому його звільнили, а до Ковеля чоловік приїхав нещодавно, пройшовши реабілітацію, яку продовжить у рідному місті.

Військовий розповів, що вдома його чекали дружина з донькою та батьки.

– Я писав листи, проте не був впевненим, що їх відправлять. Багато з них не потрапляли до своїх адресатів. Мій дружина отримала лише через два з половиною місяці, тому рідні знали, де я знаходжусь, – поділився  Георгій Миколайович.

Ігор Чайка подякував захиснику України за сміливість та силу духу. Також запевнив, що міська влада завжди готова надати ковельчанину підтримку та допомогу.

«Радіємо Вашому звільненню та вдячні за мужність, стійкість та витримку!», – додав мер.


© Ковельська міська рада.