Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Про свою роботу інформувала староста Юлія Трофимчук

Тойкутський старостинський округ об’єднує сім сіл. Для зручності людей зустрічі відбулись у Тойкуті, Доротищі та Гішині.

Міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, депутат Павло Семенюк також доєднались до розмови.


Юлія Трофимчук розповіла, що вдалося зробити упродовж 2021 року. Акцентувала на благоустрої територій, поліпшенні дорожнього покриття на окремих ділянках. Важливо, що уже на 34 сільських вулицях із 40 є вуличне освітлення.

Успішно реалізували у Тойкуті проєкт Громадського бюджету. Нині у селі є  дитячо-спортивний майданчик «Садовий», який став улюбленим місцем для відпочинку і дозвілля дорослих та дітей.

Староста поділилась планами на 2022 рік. Зокрема, йшлося, що  приміщення амбулаторії у селі Заріччя мають цьогоріч переобладнати для двох груп ЗДО «Сонечко». На роботи у бюджеті громади передбачено 3 млн 925 тис. 621 грн.


Мешканці сіл теж висловили свої пропозиції. Вони порушили питання ремонту дороги села Воля та автошляху Ковель-Камінь-Каширський, що проходить через села Тойкутського округу. Також йшлося про встановлення контейнерів для роздільного збору сміття.
Турбує людей відсутність освітлення на окремих вулицях. З цього приводу міський голова повідомив, що Ковель розпочинає реалізацію проєкту спільно з міжнародною організацією НЕФКО, де передбачене облаштування сучасного LED-освітлення на 120 вулицях громади. Вивільниться ресурс, який дасть змогу встановити освітлення на тих шести вулицях Тойкутського старостинського округу, де його немає.


У ході розмови мешканці Доротища попросили допомогти з облаштуванням доріжки до школи. Торік вони подавали проєкт на Громадський бюджет, але для перемоги не вистачило голосів. Ігор Чайка запропонував людям не втрачати надії і випробувати шанс цьогоріч та активно підтримати ініціативу.

Міський голова подякував старості за роботу та побажав подальших успіхів.


© Ковельська міська рада.