телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Про свою роботу звітував староста Ігор Корнійчук

Учора, 13 лютого, відбувся звіт старости Ружинського старостинського округу Ігоря Корнійчука перед громадою.

Для зручності мешканців зустрічі проходили у Городильці та Ружині. На них приїхали секретар міської ради Оксана Багнова, заступник міського голови Віктор Жигаревич, керуючий справами виконкому Іван Чуліпа, депутати міської ради Андрій Мілінчук та Ірина Луцик.

Староста у своїй доповіді акцентував увагу на тому, що вдалось зробити упродовж року. Зокрема, багато питань вирішено для модернізації системи опалення школи та дитсадка у Ружині, ведеться у цьому селі відновлення спортивного комплексу (велике футбольне поле, міні футбольне поле, волейбольний майданчик, спортивні споруди). А участь у Громадському бюджеті допомогла отримати тренажери, які будуть встановлені з настанням тепла.

Важливо, що  90 % домогосподарств уклали договори з комунальними підприємствами щодо вивезення сміття. У Ружині та Городильці побутові відходи збирають централізовано 2 — 4 рази на місяць.

Серед питань, які найбільше хвилюють жителів, та завдань на 2022 рік – вуличне освітлення, санітарний стан сіл, облаштування дитячих майданчиків.

Пообіцяв допомогти з розв’язанням окремих проблем Володимир Яренчук, керівник фермерського господарства «Поліський колос». Свою діяльність це підприємство здійснює на території старостинського округу.

Зокрема, Володимир Арсентійович сказав, що подбає про відновлення дороги з Клевецька до Довгоніс, а також облаштує доїзд до кладовища у цьому ж селі. Надалі його підприємство грейдеруватиме дорогу в Ружині. Також разом зі старостою він організовуватиме вивіз побутових відходів з сіл.

Порадувала жителів Ружина інформація про те, що керівництво міста, депутати взялись вирішувати питання з дорогою. Вона перебуває на балансі місцевої служби автомобільних доріг.

Зокрема, Андрій Мілінчук повідомив, що готуватиме звернення на лютневу сесію від обранців громади до САД, аби вони включили цей шлях до переліку тих, які ремонтуватимуть у цьому році.

У свою чергу міська влада забезпечить виготовлення проєктно-кошторисної документації.

За словами депутата, нині є хороші шанси отримати гроші на будівництво дороги, адже з державного бюджету на ці потреби виділяються значні фінансові ресурси

У Городильці люди просили про організацію доїзду маршрутного автобуса до Ковеля. Багато питань було стосовно колишньої військової частини.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський розповів мешканцям Городильця, що цьогоріч вони мають отримати шкільний автобус для потреб громади. Планують, що цей транспортний засіб возитиме дітей у міські заклади освіти.

На завершення зустрічей Ігор Корнійчук подякував міському голові, його заступникам, депутатам, приватним підприємцям, всім небайдужим жителям за підтримку та запросив до подальшої співпраці задля розвитку округу.


© Ковельська міська рада.