телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Щоденно волонтери центру надають гуманітарну допомогу понад 50 родинам, які змушені були покинути свої домівки

Щоденно волонтери центру надають гуманітарну допомогу понад 50 родинам, які змушені були покинути свої домівки

З перших днів у Ковелі запрацювали центри збору та надання гуманітарної допомоги.

Понад 70 сімей, які змушені були покинути свої домівки, учора скористались послугами одного з них. Тут вони отримали продукти харчування, засоби гігієни та змогли вибрати необхідний одяг.

 

 

 

Як розповідає координатор Андрій Мигуля, з початку березня вони зустріли уже понад 700 родин, десь понад 50 – щодня. Роботу тут організували і налагодили працівники закладів культури і спорту, інші небайдужі ковельчани.

Дівчата кажуть, що довелось освоювати нову професію консультанта. І якщо раніше вони шукали костюми для виступів, то тепер теж використовують ці вміння і пропонують речі гостям, які б пасували, і підхід до кожного у них індивідуальний.

 

 

 

А ті, хто приходять у центр, отримують не лише допомогу, але й заряджаються позитивом та хорошим настроєм. Бо тут їх розрадять, підбадьорять.

Якось кілька тижнів тому сюди завітав Святослав, який приїхав з Києва, і уже й тут залишився, бо зачарували його ковельчани своєю щирістю і відкритістю. І тепер він є частинкою дружнього колективу.

Центр — це безкінечний потік людей, які приходять зі своїми проблемами, проханнями. Це — люди, яким як ніколи потрібні тепло і хороше ставлення.

Тут приймають гуманітарні вантажі, які приходять з різних країн Європи, приносять сюди речі і ковельчани.

А вчора гостями осередку добрих справ стали двоє німців Вальдемар Кароль та Мартін Броекман. Вони приїхали у Ковель та привезли зі свого містечка Камп-Лінтфорт продукти харчування, ліки. Збирали усією громадою, аби допомогти українцям у цей складний час.

 

 

 

Мартін показує, що тепер на його будинку у Німеччині майорить синьо-жовтий стяг. Він усім серцем вболіває за Україну. І за кілька днів перебування у Ковелі, вони уже багато де побували, поспілкувались з людьми. Допомогу передали місцевій теробороні, медичним закладам. А зараз вивчають, що необхідно привезти наступного разу, бо кажуть, що неодмінно повернуться сюди. Хочуть своїм друзям, сусідам розповісти все те, що побачили на власні очі. Тож кожна зустріч, спілкування для них є важливими.

 

 

 

А тим часом у центрі планують відправлення вантажів у гарячі точки України. Уже чимало бусів з речами першої необхідності та харчами поїхали в Харків, Чернігів, Київ,  Бучу, Ірпінь, Охтирку та інші міста, які постраждали від російської окупації.

 

 

 

 

“Всього у нас працює майже 30 людей. Хтось займається розвантаженням, пакуванням, сортуванням, видачею речей та продуктів харчування. А також у нас волонтери плетуть сітки, які ми передаємо на фронт. Приходимо щодня і знаємо, що кожен день нас наближає до Перемоги і в ній буде й наша часточка.

Щиро дякую усім, хто допомагає у роботі. В єдності наша Сила!” -, каже Андрій Мигуля.

 

 


© Ковельська міська рада.