телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Відділ з питань цивільного захисту та екологічної безпеки

 • Відомості

  Адреса

  45000, вул.Незалежності,73, м.Ковель

  Контакти

  (03352)61745

  Начальник відділу Дідковський Юрій Михайлович

  Основним завданням відділу є:

  Координація діяльності управлінь, відділів міськвиконкому, підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань цивільного захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, а також здійснення контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, використанням і охороною природних ресурсів міста.

  Розроблення і реалізація заходів щодо підвищення готовності сил і засобів цивільного захисту, захисту населення і територій міста від надзвичайних ситуацій та екологічної безпеки.

  Визначення основних напрямків роботи у сфері цивільного захисту населення і територій міста від надзвичайних ситуацій та екологічної безпеки.

  Здійснення інформаційного забезпечення у сфері цивільного захисту та екологічної безпеки населення, захисту населення і територій міста від надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

  Організація підготовки і перепідготовки кадрів органів управління та сил цивільного захисту від надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, навчання населення діям в умовах надзвичайних ситуаціях та екологічної безпеки.

  Реалізація заходів спрямованих на охорону навколишнього природного середовища в місті Ковелі.

  Підготовка і подання на затвердження міській раді проектів місцевих програм з питань цивільноьго захисту населення та охорони довкілля.

  Координація діяльністі спеціально уповноважених державних органів в сфері охорони навколишнього природного середовища.

 • Працівники

  Дідковський Юрій Михайлович

  Начальник відділу

  (03352)61745

   

  Козакевич Оксана Борисівна

  Головний спеціаліст

  (03352)617432

 • Публічна інформація

 • Набори відкритих даних


© Ковельська міська рада.