телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Третя фура з гуманітарним вантажем прибула з німецького Барзінгхаузена

Третя фура з гуманітарним вантажем прибула з німецького Барзінгхаузена

Наші міста-партнери продовжують допомагати. Учора у Ковелі зустріли черговий вантаж з Німеччини.

Дякуємо дружньому Барзінгхаузену за підтримку. Велике спасибі бургомістру Хеннінгу Шуеннгофу та нашій землячці Юлії Лис, які докладають максимум зусиль, аби організувати доставку допомоги та організовують її збір у Німеччині.

 

 

 

Це уже третя фура, яка прибула з цього міста. Ковель отримав найнеобхідніше — продукти, засоби гігієни, одяг, дитячі речі, медикаменти.

Усе посортують та роздадуть родинам, які змушені були залишити свої домівки. Таких сімей в один з ковельських центрів надання гуманітарної допомоги щодня приходить від 70 до 90. Частину вантажу буде спрямовано до місць гуманітарної катастрофи та військовим.

Мотопомпи уже передали на потреби КП “Добробут” та Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області. Крім того, рятувальникам надійшов спецодяг та обладнання для пожежогасіння.

 

 

 

Німецькі міста-партнери постійно надають допомогу нашим вогнеборцям. Нагадаємо, що Барзінгхаузен передав дві пожежно-рятувальні машини. У Вальсроде підготували такий автомобіль, який вони планують найближчим часом відправити у Ковель.

 

 


© Ковельська міська рада.