телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Триває процес перейменування вулиць Ковеля

Відбулось засідання топонімічної комісії, на якому розглянули питання щодо перейменування вулиці Мечникова на вулицю Валерія Гонти та провулка Тараса Шевченка на вулицю Алли Полякової.

 

 

Нагадаємо, що з 23 листопада 2022 року по 6 січня 2023 року тривало громадське обговорення. Крім того, надійшли письмові звернення від жителів.

Пропозицію щодо перейменування провулка Тараса Шевченка ковельчани не підтримали. В електронному голосуванні взяли участь 39 мешканців, два письмові звернення про незгоду з перейменуванням підписали 217 осіб. Щодо перейменування вулиці Мечникова в онлайн опитуванні думки розділилися.

 

 

Комісія на засіданні заслухала мешканців провулка Тараса Шевченка, які наполягали на тому, аби не перейменовувати провулок.

Зважаючи на результати електронного голосування, думку людей, комісія вирішила не перейменовувати провулка Тараса Шевченка.

Після обговорення другого питання проголосували подати на розгляд сесії міської ради проєкт рішення про перейменування вулиці Мечникова на вулицю Валерія Гонти.

 


© Ковельська міська рада.