телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Творчі колективи Ковеля взяли участь у фестивалі вуличних музик в Лєнчні

Творчі колективи Ковеля взяли участь у фестивалі вуличних музик в Лєнчні

Цими вихідними народний фольклорний гурт “Намисто” та народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль “Барви” побували на фестивалі вуличних і дворових гуртів, що проходив у місті-партнері Ленчна.

 

«Це – унікальна подія на музичній карті Польщі,— зазначив мер міста Лєшек Влодарський. — Такі заходи у нашій країні трапляються рідко. Минає 25 років, як ми започаткували цей фестиваль, і він став досить популярним. Цьогоріч на ньому ми раді вітати наших гостей з України».

 

 

У творчих змаганнях взяли участь участь 6 польських гуртів: «Maciejowa Kapela» (Люблін), «Sentymentalna Kapela» (Пяски Люблінські), «Śląskie Bajery» (село Орнотовіце), «Kapela Caravanа» (Біла Підляська), «Karbon» і «Kapela Uroczysko» (Краснистав).

Ковельчани ж виступали поза конкурсом у фіналі концерту. Наші колективи підготували програму, яка припала до душі усім глядачам. Українська пісня звучала по-особливому, а легендарну “Червону калину” співали гуртом українці та поляки.

Начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля щиро подякував меру міста, його мешканцям за запрошення та підтримку у ці складні для України часи.

 

 

“Ленчна — це місто, яке надзвичайно багато робить для Ковеля та України. Ми неодноразово отримували від вас гуманітарні вантажі. У перші дні війни у вас знайшли прихисток чимало ковельчан. Ми дуже цінуємо вашу допомогу. Віримо, що завдяки таким друзям, як ви, нам швидше вдасться перемогти. Миру нам усім та хороших новин”, – сказав Андрій Дмитрович.

Фото  з офіційної сторінки м. Ленчна

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.