Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У центральній частині Ковеля відкрили пункт екстреної медичної допомоги

Сьогодні у Ковелі на вулиці Степана Бандери, 9 відбулось урочисте відкриття пункту  екстреної медичної допомоги.


Як відомо, основна база ЕМД знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького. Втім, це – мікрорайон Ковель-2, що створювало труднощі з доїздом в інші частини міста.

Тож міська влада допомогла з приміщенням у центрі і надала його в оренду КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». З бюджету громади було також виділено майже 530 тисяч гривень на ремонт. Тут  здійснено реконструкцію мереж опалення, водо- та електропостачання, проведено каналізацію, замінено підлогу, вікна, двері, стелю.

Нині для потреб колективу облаштовано  кімнати для безпосередньої роботи, відпочинку медперсоналу, водіїв, санвузол. Поряд з приміщенням знаходиться стоянка для карет швидкої допомоги.

Як зауважив міський голова Ігор Чайка: “Це приклад того, як ми усі разом спільно можемо зробити гарну справу. Раніше роботу медиків ускладнювало те, що вони знаходились в районі Ковель-2. Усі ми знаємо те проблемне перехрестя. Автомобілі там затримувались на деякий час. А інколи кілька хвилин можуть вартувати людського життя. Тепер, дякуючи нашим депутатам, які підтримали ініціативу щодо виділення коштів, а також РЖКП №1, яке оперативно зробило ремонт, ми маємо чудові умови для бригад швидкої допомоги”.

Ігор Чайка запевнив, що і надалі медики можуть розраховувати на підтримку міської влади.

Медичний директор з оперативної роботи КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій Абрамов каже, що дуже давно їх працівники чекали цього моменту. Тепер три бригади швидкої будуть і надалі базуватись на вулиці Богдана Хмельницького, дві — переїхали на вулицю Степана Бандери, 9.

“Я дуже вдячний міській владі за те, що прислухалася до нас, допомогли нам здійснити маленьку мрію — отримати свій пункт в центральній частині міста. Я думаю, що від цього виграють не тільки ковельчани, але й наші фахівці, які будуть працювати в зручних, комфортних умовах”, – сказав він.

 


© Ковельська міська рада.