Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Ковеля розпочинає роботу школа майбутнього керівника

Для цільової підготовки, орієнтованої на здобуття знань, навичок, необхідних для призначення на керівну посаду, забезпечення якісної та інтенсивної підготовки педагогічних працівників до самостійної діяльності на новому, більш високому рівні  Центром професійного розвитку педагогічних працівників Ковеля оголошено набір до школи майбутнього керівника закладу освіти.

Навчання проходитиме у чотирьох секціях: директорів ЗЗСО, директорів ЗДО та ЗПО, заступників директорів ЗЗСО, вихователів -методистів ЗДО, ЗПО.

Освітній процес здійснюватимуть працівники ЦПРПП, спікери з числа досвідчених керівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Ковельської територіальної громади, запрошені викладачі закладів вищої освіти, ВІППО, працівники Державної служби якості освіти.

Зарахування слухачів до школи майбутніх керівників здійснюється відповідно до Положення, затвердженого наказом ЦПРПП №6-о/д від 27.01.2021.

На навчання запрошуються творчі, ініціативні педагогічні працівники закладів освіти, які мають:
– громадянство України;
– вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
– стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
– організаторські здібності;
– володіють практичними навичками роботи з комп’ютерною технікою,
інтернетом;
– володіють державною мовою.

Кандидати проходитимуть психологічне тестування та співбесіду.


Школа майбутнього керівника закладу освіти дасть можливість підготовки кадрового потенціалу управлінців для сфери освіти Ковельської
громади, управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки і передових технологій.


© Ковельська міська рада.