телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У галереї мистецтв – нова виставка. Свої роботи представляють юні митці

У галереї мистецтв – нова виставка. Свої роботи представляють юні митці

З нагоди 26-ї річниці Конституції України в галереї мистецтв відбулось відкриття виставки.

Експозиція складається з двох частин. Одна з них — роботи курсанток Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У вільний від навчання час дівчата малюють картини. Яскраві полотна представили 24 учасниці. Ці роботи можна придбати. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України. Крім цього, для усіх бажаючих долучитися до хорошої справи встановили скриньку.

 

Інша частина виставки — роботи вихованців Ковельської дитячої художньої школи ім. Андроника Лазарчука.

Уже стало гарною традицією завершувати кожен навчальний рік вони завершують звітною конференцією. Цьогоріч вихованцям довелося багато працювати самостійно. Карантинні обмеження та війна внесли свої корективи в цей процес. Незважаючи на це, роботи юних майстрів пензля вражають своєю професійністю.

Директор художньої школи Олена Цьомик подякувала учням за старанність та наполегливість. Побажала подальших успіхів, натхнення.

 

 

“Щоразу діти не перестають дивувати: з’являються нові техніки, нові ідеї, нова філософія твору. Дивовижні колоритні роботи захоплюють погляди. Переконана, незабаром війна закінчиться і ми зустрінемося у стінах рідної школи”, – говорить Олена Степанівна.

Директор закладу вручила випускникам закладу свідоцтва про позашкільну освіту. Цьогоріч їх отримали 28 учнів.

Виставка буде діяти впродовж місяця у галереї мистецтв. Запрошуємо усіх бажаючих оглянути експозицію та долучитися до збору коштів для наших захисників.

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.