Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

У Ковель повертається вуличне освітлення

Сьогодні, 21 лютого, у Ковелі буде ввімкнене вуличне освітлення.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбук.

 

 

«Але маємо розуміти, що сукупно за рік війни вуличне освітлення в Ковелі працювало не більше трьох місяців – у різні періоди і за різних обставин йо-го вмикали на тиждень-два й гасили знову. Тому зараз можуть виникати збої в системі, на які ми будемо оперативно реагувати.

Прошу поставитися з розумінням і повідомляти про це на номер Гарячої лі-нії:
0800-219-019», – звертається мер до ковельчан.


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту