



Сьогодні конкурсна комісія визначила переможців на посади директорів закладів загальної середньої освіти Ковеля.
Під час засідання кандидати представили власні стратегії розвитку навчальних закладів та пройшли співбесіди.
За результатами голосування:
ліцей «Оберіг» очолить Олександр Романович Кульцман — учитель трудового навчання та інформатики цього ж закладу;

гімназію №2 — Оксана Ігорівна Базилевич, учителька української мови та літератури, яка раніше працювала у закладі позашкільної освіти міста Сокаля, а нині мешкає в Ковелі.

Для обох це стане першим досвідом роботи на керівних посадах.
Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу, комісія рекомендуватиме міському голові Ігорю Чайці призначити Олександра Кульцмана і Оксану Базилевич директорами ліцею «Оберіг» та гімназії №2 та підписати контракти терміном на два роки згідно чинного законодавства.


