телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі під час благодійного концерту було зібрано понад 16 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

У Ковелі під час благодійного концерту було зібрано понад 16 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Учора в Ковелі відбувся благодійний концерт, на якому зібрали 16 тисяч 245 гривень для Збройних сил України. Про організацію заходу подбало управління культури, молоді, спорту та туризму.

Для жителів міста та його гостей свої музичні номери представили місцеві виконавці: Влад Скрипін, гурти “Brass Band Kovel”, “Протеїн”, “The Sekret”.

Послухати музику та фінансово підтримати наших воїнів прийшло чимало ковельчан. Серед них – міський голова Ігор Чайка.

“Приємно, що у нас є такі молоді, ініціативні люди. Я – за будь-яке хороше починання. Тому я тут, аби долучитися до збору коштів для наших ЗСУ і разом з тим послухати хорошу музику”, – сказав він.

Іванна, яка приїхала до батьків зі Львова, каже, що такі заходи нині просто необхідні. Це допомагає підняти настрій, додати оптимізму і об’єднує людей.

Чудові пісні, харизма артистів нікого не залишили байдужим. Ковельчани своїми аплодисментами віддячили музикантам за гарний вечір та приємні емоції.

Лише тривожна сирена вкотре нагадала, що війна в Україні триває… І не варто про це забувати.

У четвер, 30 червня, на благодійний концерт запрошує камерний оркестр “Квінта”. Початок 19.00 год. біля пам’ятника Лесі Українці.

Після того зібрані під час двох творчих заходів, кошти будуть перераховані на потреби 2-го окремого стрілецького батальйону (в/ч А7086). У цьому підрозділі служить чимало ковельчан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.