телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі понад 60 мотокросменів змагаються за титул чемпіона у різних класах

У Ковелі понад 60 мотокросменів змагаються за титул чемпіона у різних класах

Гул моторів, драйв, азарт, сміливість… Все це про мотоциклетний спорт і перегони, що проходять цими днями у нашому місті.

Понад 60 спортсменів з різних міст України випробовують місцеву трасу і змагаються за титул найкращого на ковельському етапі чемпіонату України, відкритому кубку Ковеля серед аматорів та ветеранів.

 

 

«Мотоциклетний спорт у Ковелі отримав друге дихання, адже тепер цим видом у нас займається новий голова федерації Владислав Голечко. Він має хорошу підтримку від голови Волинської федерації Ігоря Узналі. Ці люди віддані мотоспорту, який має досить серйозні традиції в місті. Спортсменам бажаю чесної боротьби, а усім нам – спільної Перемоги над ворогом», – сказав під час відкриття міський голова Ігор Чайка.

 

 

 

Дмитро Лук’янчук приїхав із Здолбунова усією родиною. Він, його десятирічна донечка Мілана, сини – семирічний Женя і шестирічний Денис – усі учасники змагань.

Кажуть, що дуже люблять цей спорт. Мама Марія їх підтримує і теж подорожує разом з ними.

«Траса тут крута, хороший ґрунт, усе добре підготовлене. Ми поїздили і бачили різні, ковельська – європейського рівня» – каже найстарший у родині мотокросмен.

 

 

На думку юних учасників з Рівного – Арсена і Давида, у Ковелі складна дистанція, з крутими трамплінами. Втім, все це додає техніки та майстерності.

На мототреку урочища Люблинець змагаються спортсмени у класах 50 см, 65-85 см, аматори, МХ1/МХ2, OPEN, ветерани, квадроцикли.

Сьогодні перегони триватимуть. Запрошуємо вболівальників підтримати мотокросменів.

 

 

 


© Ковельська міська рада.