Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

У Ковелі проходить фінальний етап змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики

Ковель має честь приймати фінальний етап президентського проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики у 2025/2026 навчальному році.

До нашого міста  прибули понад 650 учасників — юні легкоатлети, тренери, судді та представники команд із різних регіонів України.

Упродовж кількох днів спортсмени змагатимуться за перемогу на бігових доріжках та спортивних майданчиках Ковеля.

Урочисте відкриття змагань відбулося у Транскордонному центрі діалогу культур імені Гетьманів Ружинських.

Міський голова Ігор Чайка побажав юним спортсменам впевненості у власних силах, гарних результатів, нових знайомств і приємних вражень від перебування у нашому місті.

Також із теплими словами до дітей звернулися голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, тимчасово виконуючий обов’язки голови Волинської обласної державної адміністрації Роман Романюк та начальник районної військової державної адміністрації Ольга Черен.

Серед почесних гостей спортивного свята — президентка Федерації легкої атлетики України, олімпійська призерка Ольга Саладуха, заслужена майстриня спорту України, учасниця Олімпійських ігор Тетяна Коб, фіналістка чемпіонату світу серед юніорів та бронзова призерка чемпіонату Європи Ульяна Степанюк, ветеран, учасник АТО та тренер-викладач Дмитро Чеховський.

Наше місто має міцні спортивні традиції та завжди підтримує розвиток дитячого і юнацького спорту. Тож раді вітати учасників з усієї України та бажаємо всім чесної боротьби, нових досягнень, яскравих емоцій і гарних спогадів про перебування у Ковелі.

 

 

 

 

 


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту