телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі проходить відкритий кубок міста з боча

Сьогодні стартував відкритий кубок Ковеля з боча серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. Змагання проходять під патронатом міського голови, організатор — управління культури, молоді, спорту та туризму, ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії».

 

 

Відкритий кубок Ковеля — це змагання, можливість людям поспілкуватися, поділитись досвідом і разом провести час. Боча в Україні, у нашому місті стає дедалі популярнішою і здобуває все більше коло шанувальників.

Майже 40 спортсменів зібрались у залі спортивної школи, аби продемонструвати свої навички у грі та поборотись за перемогу. У наше місто приїхали команди з Києва, Полтави, Нікополя, Новояворівська  Львівської області, Рожищенської, Турійської територіальних громад Волині.

 

 

Привітав учасників змагань міський голова Ігор Чайка: “Дуже добре, що ви віддані цьому виду спорту, не втрачаєте сили духу, готові здобувати перемогу над собою. Нехай Кубок Ковеля дістанеться найсильнішому, а у залі панує атмосфера дружби і щирого спілкування. Всім нам зичу однієї спільної Перемоги над ворогом”.

 

 

Також до спортсменів звернулись і побажали їм успіхів у грі заступник міського голови Наталія Маленицька, головний спеціаліст відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк, директор КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича Олена Клімашевська, організатор змагань, тренер Володимир Кравчук.

Після офіційної частини одразу розпочались ігри. На переможців та призерів чекають нагороди.

 

 

 


© Ковельська міська рада.