У Ковелі провели навчання з ліквідації аварії на котельні
Сьогодні у Ковелі провели комплексні навчання з відпрацювання дій аварійних служб у разі виникнення надзвичайної ситуації.
Участь у заході узяли заступник міського голови, керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації Віктор Жигаревич, начальник Ковельської районної вйськової адміністрації Ольга Черен, представники управління ГУ ДСНС України у Волинській області, Ковельського районного управління поліції ГУ НП України у Волинській області, працівники комунальних підприємств, енергетичних служб , охорони здоров’я.

За легендою, на одній із котелень міста зникло електроживлення, резервний генератор не запустився. На працюючому котлі пішла зворотня тяга. У результаті чого загорілась щіпа на транспортері, вогонь перекинувся на склад. Постраждала одна людина.
На місце події за сигналом тривоги прибули спеціалізовані служби цивільного захисту Ковельської територіальної громади, а також енергетики, газовики, медики, комунальники.

Усі вони відпрацювали алгоритм усунення аварійної ситуації. Учасники навчань акцентували увагу на детальному аналізі заходів, пов’язаних з відключенням електропостачання, а також проведенні відновлювальних робіт, аби у максимально стислі строки забезпечити подальше функціонування котельні.
Як зазначив головний інженер ПТМ «Ковельтепло» Василь Заікін, для навчання обраний максимально важкий сценарій.
Підприємство за підтримки міської влади підготувалось до можливих складних ситуацій. Крім того, що на кожній котельні є генератори, частина з них мають когенераційні установки, які виготовляють власну електроенергію. Також «Ковельтепло» має три пересувних генератори.
Під час підбиття підсумків навчань заступник міського голови Віктор Жигаревич наголосив, що усі задіяні служби спрацювали злагоджено й оперативно та подякував їм за роботу.















