телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі привітали рятувальників з професійним святом

У Ковелі привітали рятувальників з професійним святом

17 вересня – День рятівника. З цієї нагоди відбулись урочистості у Ковельському районному управлінні Головного управління ДСНС України у Волинській області. Зі святом колектив привітали представники міської та районної влади.

 

 

Міський голова Ігор Чайка зауважив, що Ковельські рятувальники — це надзвичайні люди, які заслуговують на особливу повагу і шану мешканців нашої громади.

“Ви не маючи жодної зброї стали Героями сьогодення. Ваша зброя — це фаховість, відвага, мужність та велике бажання допомагати людям”,наголосив мер.

 

 

За професіоналізм і самовідданість при виконанні службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди Дня рятівника міський голова вручив Подяки.

Нагородами відзначено:

Власюк Інну Вікторівну – фахівця групи персоналу та документального забезпечення 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області,

Грицюка Олександра Ярославовича – заступника начальника 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області,

Милостиву Марту Анатоліївну – начальника сектору цивільного захисту Ковельського районного управління Головного управління ДСНС України у Волинській області,

 

 

Омелянюка Руслана Миколайовича – командира відділення 4 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області,

Савчука Миколу Миколайовича – заступника начальника 19 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області,

Тищука Володимира Миколайовича – командира відділення-водія 4 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Тищук Надію Сергіївну – провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ковельського районного управління Головного управління ДСНС України у Волинській області.

З щирими побажаннями до свої колег звернувся начальник Ковельського районного управління Головного управління ДСНС України у Волинській області, підполковник служби цивільного захисту Володимир Войтанік.

 

 

Він також висловив вдячність міській владі за підтримку та отриману допомогу, яка надійшла від міст-партнерів — пожежно-рятувальні машини, обладнання, спецодяг.

Привітали рятувальників начальник управління освіти Віктор Бичковський та начальник управління культури, молоді, спорту і туризму Андрій Мигуля.

За їх словами, зараз вони постійно співпрацюють, зокрема щодо облаштування укриттів та організації спільних заходів, які стосуються навичкам безпеки під час надзвичайних ситуацій.

А на вулиці пожежників чекали особливі гості – першокласники ліцею №3 імені Лесі Українки. Вони прийшли на екскурсію і з подарунками до свята.

 

 

 


© Ковельська міська рада.