телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі відзначили День єднання

Відповідно до Указу Президента України 16 лютого оголошено Днем єднання.

 

 

Сьогодні у Ковелі на площі Героїв Майдану зібрались представники міської та районної влади, працівники виконавчого комітету, установ та організацій міста, правоохоронних органів, духовенство, громадські активісти, небайдужі ковельчани.

 

 

Під супровід духового оркестру присутні виконали Державний Гімн України та учні Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні підняли Державний Прапор України.

 

 

Міський голова Ігор Чайка, звертаючись до присутніх наголосив: “Ми всі різні, але наш спільний дім — Україна, тому ми сьогодні тут, у центрі Ковеля — на площі Героїв Майдану. Ми тут, щоб разом заспівати “Ще не вмерла Україна” та показати усьому світові, що ми українці готові покласти душу й тіло за наше право жити у вільній, незалежній, соборній державі, довести усьому світові, що ніяка загроза не злякає нас”.

 

 

Далі очільник громади висловив слова вдячності усім та кожному: “Дякую, хто в ці дні зберігав спокій і не піддавався паніці, хто проводив військовий вишкіл і вчився надавати першу домедичну допомогу, хто записався у батальйон територіальної оборони і просто працював на своєму робочому місці, сплачуючи податки, за які ми утримуємо нашу армію. Саме наша армія — наш моноліт, який захистить нас від агресії зі сторони ворога”.

– Пам’ятаймо, поки ми разом, ми — єдині, ми — непереможні, – наголосив він.

 

 

Державний Гімн України сьогодні о 10.00 год звучав в закладах освіти громади, в установах, підприємствах та організаціях.

З Днем єднання!!!!

 


© Ковельська міська рада.