телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі влаштували перформанс, аби подякувати народу Великої Британії за підтримку

У Ковелі влаштували перформанс, аби подякувати народу Великої Британії за підтримку

Ковельчани досить нестандартно вирішили подякувати народу Великої Британії за їх колосальну підтримку під час війни. І на знак солідарності відтворили традиційне англійське чаювання з нагоди 70-ї річниці правління королеви Єлизавети ІІ.

 

 

Як розповідає організатор цього перформансу, завідувач сектором туризму управління культури, молоді, спорту та туризму Ірина Зінчук, подія відбулась за ініціативи волинянки –діаспорянки Любові Фодор та діаспори українців у Великій Британії, ГО «Зігрій Душу», ГО «Єврофюче”.

 

 

На дійство запросили людей, які нещодавно приїхали у наше місто, щоб вони теж поринули у давню англійську традицію чаювання «Файв-о-клок» (п’ять годин).

Аби поринути в атмосферу іншої країни, подбали про справжній англійський чай, подумали й про дрес-код. Зрозуміло, що його невід’ємною частиною став капелюх. До речі, їх для дітвори виготовили на одному з майстер-класів.

 

 

Тож незабаром з Ковеля до Лондона відправлять листи, які усі бажаючі писали королеві. Зокрема, в одному з них йшлося: «Ми хочемо подякувати Вам та Вашій країні за надзвичайну підтримку для України саме зараз. Ми молимося за Ваше здоров’я і бажаємо Вам щастя. Найкращі зичення з нагоди 70-ліття Вашої коронації. З любов’ю – з України».

 

 

 

Колектив художньої школи під керівництвом директора Олени Цьомик готують малюнок. Пані Олена каже, що з великим задоволенням відгукнулась на пропозицію. Ідея виникла одразу – англійка та українка за чаюванням. Пізніше з’явився Біг-Бен і, зважаючи на «Файв-о-клок», годинник показує п’яту.

 

 

 

 

У затишному куточку Ковеля працювала оригінальна фотозона. Її «оживили» театр «10 ряд 10 місце» разом з танцювальним колективом «Дзвіночок». Можна багато було довідатись за чаєм про культуру іншого народу, послухати чудову музику у виконанні викладачів школи мистецтв та директора закладу Тетяни Артемук.

 

 

 

 

А ще – це була гарна нагода відволіктись від тривожних новин і згадати, як багато країн підтримують Україну. Спасибі їм за це.

Хтозна, можливо англійське чаювання на початку червня стане традиційним у Ковелі. Головне – Перемога.

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.