телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі влаштували свято для дітей

Флешмоб, забіг, спартакіада, квест, анімація, футбол, концерт, ігри, конкурси – учора у Ковелі влаштували справжнісіньке свято для дітлахів.

Багато охочих зібралось на спортивні заходи. А вони були досить різноманітними. Хлопці і дівчата демонстрували своє уміння вправно їздити на велосипеді. На іншій локації відбувались естафети на швидкість. Згодом театр “10 ряд 10 місце” запросив дітвору до пошуків скарбів. Це була неймовірна забава, де вирували шалені емоції та азарт.

 

 

А неподалік юні ковельчани писали листи солдатам, малювали. Ангеліна зобразила сонце у наших національних кольорах. Вона сподівається, що воно додасть настрою військовим. Дівчинка мріє, щоб закінчилась війна.

 

 

Її подружка Уляна додає, що чекає якнайшвидшого повернення з фронту свого дядька. Йому та усім військовим вона присвятила свій малюнок.

 

 

Ще одна художниця – Марія написала: “Слава Україні! Героям слава! Дякуємо Вам, воїни, ми живі”. І намалювала милого жовто-блакитного котика.

 

 

А поряд малеча бавилась із справжніми кошенятами, яких принесли волонтери ГО Kovel Animals, аби знайти для них хороший дім. Дитячій радості не було меж. Але разом з тим, вони теж зайнялись творчістю. Усі шукали правильні слова, фарби, щоб додати настрою захисникам України. Цілу галерею робіт найближчим часом буде відправлено для наших воїнів з Ковеля.

 

 

Побував на святі міський голова Ігор Чайка. Він підбадьорював юних спортсменів, вручив подарунки переможцям змагань та привітав усіх з Міжнародним днем захисту дітей.

 

“Дуже хотілося б, щоб ви хоча б на декілька годин забули про ті жахіття, які творяться на нашій землі. Саме завдяки нашим Збройним Силам ми сьогодні маємо можливість організувати таке свято. Мені приємно бачити посмішки на обличчях дітей. Я переконаний, що ми зробимо все, наша армія, наша держава, щоб у вас було мирне, щасливе дитинство”, – сказав Ігор Чайка.

 

Спортивна програма першого літнього дня завершилась футбольним матчем. У ньому взяли участь вихованці міського центру “Спорт для всіх” та діти з сіл нашої територіальної громади.

 

 

А фінальним акордом свята був фільм під відкритим небом. Демонстрували українське кіно на парковій сцені. На жаль, його не дозволила додивитись тривога, яка нагадала, що війна триває. І нам потрібна Перемога, аби бути спокійними за наших дітей і їх майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.