телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі вручили атестати випускникам

Сьогодні одинадцятикласникам Ковельської громади вручили атестати про загальну середню освіту. Через війну не було цьогоріч традиційних урочистостей у центральній частині міста. Тож і медалі учні отримали у рідних закладах.

Випускників ліцею імені Олени Пчілки привітав міський голова Ігор Чайка. “Пригадую перші дні війни, коли проводжали наших учнів за кордон. Це було надзвичайно щемливо. Багато з них не повернувся й досі. Усі ми розуміємо, яка нині непроста ситуація в країні. Проте, де б ви не були, завжди пам’ятайте, що тут ваше коріння, Батьківщина. Впевнений, що вчителі дали вам необхідні знання, хороший старт в житті. Знаю, що й надалі матимете підтримку цих людей. Тож бажаю подальших успіхів, натхнення, здійснення усіх планів та
мрій. Нехай вам щастить на життєвій дорозі”, – звернувся до одинадцятикласників мер.

Ігор Чайка вручив золоті та срібні медалі тринадцятьом вихованцям закладу. Було ще чимало нагород, адже серед випускників є багато переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань.

Щирі слова звучали від директора ліцею Олени Вальчук, класних керівників, батьків. На завершення хлопці та дівчата подякували вчителям за знання, терпіння, турботу, за усе хороше, чого навчили їх за ці одинадцять років.

Загалом сьогодні у Ковельській громаді свідоцтва отримали 450 випускників. Золоті та срібні медалі вручили 57 відмінникам навчання: 37 золотих, 20 срібних.

Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. З щирими усмішками та неприхованими сльозами на очах вони прощалися зі своїми вчителями, друзями.

 

На урочистостях у ліцеях побували та привітали випускників секретар міської ради Оксана Багнова, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступники міського голови Наталія Маленицька та Віктор Жигаревич.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.