телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі з нагоди свята нагородили підприємців

У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. З нагоди свята у залі засідань міської ради привітали представників місцевого бізнесу.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев подякував від себе та міського голови Ігоря Чайки усім за співпрацю, активну позицію у розвитку міста, побажав здоров’я, достатку, реалізації планів та задумів.

 

 

 

Він акцентував, що у нашій громаді досить багато підприємців, які підтримують соціальні проєкти, займаються благодійністю. І за шість місяців війни їх допомога особливо відчутна та необхідна Збройним Силам України, місту, людям, які покинули свої домівки.

Тарас Володимирович разом із заступником начальника управління економіки і торгівлі Лілією Барною нагородили підприємців.

За сумлінну працю, досягнуті успіхи, вагомий внесок у зміцнення економічного потенціалу громади, волонтерську діяльність та з нагоди професійного свята відзначено Подякою міського голови: директора ТОВ “ТІР ЦЕНТР” Віталія Кашубу, директора ТОВ “Олімптранс” Валентина Чарнюка, підприємців — Аллу Унігу, Романа Возняка, Юрія Сидорука, Анну Шалигу, Петра Шворака.

 


© Ковельська міська рада.