Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковельській громаді навели порядок до Великодніх свят

Сьогодні у Ковельській громаді відбулась толока за участю працівників структурних підрозділів виконавчого комітету та міської ради, депутатів, комунальних підприємств та організацій, навчальних закладів та небайдужих мешканців. Також допомагали наводити лад і люди, які приїхали з інших регіонів України.

Усі дружно ліквідовували стихійні сміттєзвалища, висаджували нові дерева, прибирали на різних локаціях міста і сіл.

Щоразу, коли відбуваються подібні заходи (весною та восени), то видається, що всі мають поважати один одного і не викидати більше сміття, де заманеться. Найбільше страждають від людської недбалості території біля нашої головної водної артерії — річки Турії. Відпочивальники забувають, що наступного разу вони захочуть прийти і провести гарно час на впорядкованій місцині. А сміття — не вода, воно саме по собі не випаровується. Комусь необхідно прийти і його прибрати.

 

 

 

Давайте цінувати працю інших і разом дбати про чистоту і порядок у рідному місті та усій громаді. Недарма ж кажуть: “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”.

Після прибирального десанту тепер значно буде приємніше прогулятись вздовж берегів Турії, біля нашого легендарного “Локомотиву”, парками і скверами, вулицями міста і сіл.

До Великодня Ковель причепурився та став зеленішим. На території МЦ “Спорт для всіх” висадили понад 40 ялинок.

 

 

 

 

Навели порядок і в наших селах. До слова, староста Білина та Колодниці Петро Бородій порадував, каже сміття на узбіччі дороги з Білина до Ковеля стало значно менше, ніж у попередні роки.

 

 

 

У Волі-Ковельській активно працювали люди, які знайшли прихисток у цьому селі. Вони разом з місцевими мешканцями взяли участь у генеральному прибиранні.

 

 

 

 

Працівники КП “Добробут” та РЖКП займаються вивезенням побутових відходів, продовжують упорядковувати на цвинтарях.

 

 

 

Міський голова Ігор Чайка дякує усім, хто доєднався до хорошої справи, а особливо комунальникам, які працюють уже упродовж кількох тижнів.

“Разом ми зробили наше місто і села охайнішими. А чистота — це теж перемога”, – зауважує мер.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.