



У нашій громаді пройшла весняна толока. До неї активно долучились працівники міської ради, структурних підрозділів, колективи закладів культури, освіти, спорту, комунальних підприємств, Державної екологічної інспекції у Волинській області.
Гуртом прибирали на закріплених локаціях: очищали береги Турії, водосховища, узбіччя, громадські місця. Активно займались наведенням ладу і в селах нашої громади.

Прикро, що серед нас і досі є чимало людей, котрі не бережуть довкілля, знищують природу, викидають сміття просто неба.
Сьогодні ж усі добре попрацювали. Комунальні служби вивозять сотні мішків зі сміттям.
Міський голова Ігор Чайка дякує усім, хто не залишився осторонь хорошої справи. Тепер потрібно зберегти результати спільних зусиль.



















