телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковельській громаді встановили заборону на торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі 

У Ковельській громаді встановили заборону на торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі 

Відповідне розпорядження видав міський голова Ігор Чайка
Керуючись пунктом 13 частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та наказом начальника Ковельської районної військової адміністрації від 27.02.2022 року № 5:
1. Заборонити торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі у період дії правового режиму воєнного часу на території Ковельської територіальної громади.
2. Управлінню економічного розвитку та торгівлі (Юрій Кондратович) довести до відома суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі про встановлену заборону.
3. Ковельському районному управлінню поліції ГУ поліції у Волинській області (Андрій Литвин) рекомендувати вживати заходи у межах наданих повноважень щодо дотримання суб’єктами господарювання всіх форм власності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі встановленої заборони.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Тараса Яковлева.

© Ковельська міська рада.