Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

У Ковеля – нове місто-партнер Саарбрюкен

Сьогодні Ковель та німецьке місто Саарбрюкен офіційно стали партнерами. Договір у режимі відеоконференції підписали міський голова Ігор Чайка та бургомістр Уве Конрадт.

 

 

Варто сказати, що з перших днів війни це місто підтримує Ковель, Україну. Зокрема, для нашого водоканалу торік вони передали потужний генератор. А мешканці землі Саар (Саарбрюкен – столиця землі Саар) неодноразово надсилали гуманітарні вантажі у наше місто.

“Партнерство із Саарбрюкеном – ще одна опора у розвитку Ковеля. Воно відкриває багато можливостей для взаємовигідного співробітництва в економічній, культурній, освітній сферах. Сподіваюсь, що і для нашої громади, і для Саарбрюкена така співпраця буде продуктивною і корисною”, – зазначив Ігор Чайка.

Сьогодні ж транспортний парк нашого міста поповнився ще однією пожежною машиною, яку презентували наші нові партнери. Її доставкою займався колишній ковельчанин Олександр Буксманн, який уже майже 20 років живе в Німеччині.

Як тільки з’явиться можливість, Договір по солідарне партнерство буде підписано офлайн.

 

Довідково: Саарбрюкен — місто на південному заході Німеччини, столиця землі Саар. Населення – 179 634 ос. (станом на 31 грудня 2021). Саарбрюкен – великий індустріальний центр. Тут розташовані підприємства металургійної, оптико-механічної, керамічної, пивоварної, машинобудівної та інших галузей

 


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту