телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У ліцеї №10 спільними зусиллями впорядковують прилеглу територію

У ліцеї №10 спільними зусиллями впорядковують прилеглу територію

Колектив ліцею №10 упродовж цього року чимало зробив, аби територія закладу стала більш функціональною і комфортною. А розпочалось усе з проєкту Громадський бюджет, завдяки якому з’явився новий спортивний майданчик з тренажерами. За короткий проміжок часу він став улюбленим місцем зустрічі для школярів та мешканців мікрорайону, які полюбляють активний спосіб життя.

 

Весною біля ліцею висадили алею пам’яті тих, хто загинув у російсько-українській війні. Вчителі, учні, батьки принесли 150 саджанців: вишень, яблунь, сакур, груш, бузку, жасмину. На окремих деревах прикріпили назви міст, що найбільше постраждали від війни – Буча, Ірпінь, Маріуполь, Херсон, Охтирка, Чернігів, Харків… Тепер це особливе місце для кожного ліцеїста.

 

 

А згодом вирішили йому додати ще більше затишку та облаштувати доріжку із зонами відпочинку. З матеріалами допомогло місто – надало бруківку, яку раніше зняли у центральній частині.

“Спочатку планували зробити все власними силами, – розповідає директор Максим Селівончик, – Саме в той час була публікація про майданчик, яку побачив наш випускник Андрій Далека. Він приїхав подивитись та одразу ж запропонував доповнити його ще трьома досить дороговартісними тренажерами та допомогти з благоустроєм. Запросив бригаду будівельників, яка й зайнялась доріжкою. Уздовж ми встановили лавки, які виготовили працівники РЖКП”.

 

Пізніше виникла ідея – викласти доріжку від школи до нового майданчика. Тут випускник придбав уже й матеріал. Тоді потурбувався про вуличне освітлення, купивши світильники (ЛЕД), аби і у вечірній час можна було займатись на тренажерах.

Директор каже, що з усіма організаційними питаннями щодо підключення освітлення допоміг перший заступник міського голови Тарас Яковлев. За що вони йому дуже вдячні.

На цьому перелік хороших справ колишнього учня школи не завершується. У ліцеї власними силами відремонтували малий спортзал. Це тепер неабияка гордість директора та його колег. А коли залишилось убезпечити вікна спеціальною захисною сіткою, знову виручив Андрій. Таку ж купив і для великого залу.

 

 

«Ми й не очікували, що стільки вдасться зробити, адже розуміємо, яка ситуація? і з коштами тепер непросто. Тому дуже вдячні Андрієві за його підтримку, допомогу, за те, що турбується про школу, в якій навчався”, – говорить Максим Селівончик.

Випускники нинішнього року теж не залишили свою улюблену альма-матер без подарунка. Вони прикрасили вхід у школу патріотичними малюнками. Нині зі сторони двору усіх зустрічають мурали, які вони створили.

І це ще один простір, який нагадує про Україну, її символи, безмежне бажання до волі і свободи. Як і алея пам’яті тих, хто загинув у російсько-українській війні.

 


© Ковельська міська рада.