телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • В Україні стартувала національна кампанія “Гвардія наступу”

В Україні стартувала національна кампанія “Гвардія наступу”

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Основу підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці.

Охочі приєднатися до «Гвардії наступу» українці можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються.

Ви самостійно обираєте підрозділ, в якому хочете служити: чи це бригада Нацполіції «Лють», чи бригади Держприкордонслужби «Сталевий кордон», чи шість бригад Нацгвардії.

Або інший варіант – на офіційному сайті “Гвардії наступу” є телефон гарячої лінії, за яким можна проконсультуватися і отримати додаткову інформацію (080 010 00 20).

Або ж подати анкету через Центр надання адміністративних послуг: м.Ковель, вул. Незалежності, 73 та вул. Драгоманова, 22.

Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які є для військовослужбовців та поліцейських.

Навчання бійців бригад триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім – в складі підрозділу, і коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.


© Ковельська міська рада.