телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Виконком підтримав рішення про внесення змін до бюджету громади

Виконком підтримав рішення про внесення змін до бюджету громади

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Розглянули понад 25 питань порядку денного.

 

 

 

Прийнято рішення про внесення змін до бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022 рік.

Зокрема, спрямовуються кошти субвенції з Голобської ТГ в сумі понад 1 млн 878 тис. грн для Ковельського міськрайонного територіального об’єднання: забезпечення матеріальних стимулів для працівників лікувально-профілактичних закладів первинного рівня, оплати енергоносіїв, проведення медичного огляду військовозобов’язаних, призовників, допризовників громади.

Відповідно до розпорядження Волинської обласної військової адміністрації з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. для надання матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Олександра Дмитрука.

Вільні залишки освітньої субвенції з державного бюджету – 160,3 тис грн підуть на забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

На 500 тис. грн збільшуються видатки на матеріальну допомогу сім’ям із дітьми до 18 років, батьки яких мобілізовані до Збройних сил України та які потрапили у скрутне матеріальне становище.

Передбачено 5 млн грн для відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію. 52 тис. грн виділено на проведення ремонтних робіт в захисних спорудах (бомбосховищах) за адресами: вул. Грушевського, 27 та вул. Незалежності, 51.

200 тисяч з бюджету громади використають, аби перевести багатоквартирні будинки на вул.Чубинського, 23 та вул.Чайковського, 9 на водопостачання до «Ковельводоканалу». Нині їх обслуговує „Рівненська дистанція водопостачання” ПАТ „Укрзалізниця”.

2 млн грн скеровуються на заходи, передбачені Програмою мобілізаційної підготовки, мобілізації, прописки та призову юнаків на строкову військову службу.

У ході засідання члени виконкому також заслухали інформацію про проведення приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці, про роботу відділу матеріально-технічного забезпечення та охорони, відділу охорони здоров’я, архівного відділу, про стан роботи із зверненнями громадян у І-му кварталі, стан квартирного обліку та дотримання житлового законодавства на підприємствах, в установах і організаціях територіальної громади.

 

 

 


© Ковельська міська рада.