телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Які питання розглянули на черговій сесії міської ради

Учора відбулась чергова сесія міської ради. На початку засідання Ігор Чайка вручив Подяку депутату міської ради Сергію Скороходу, яка надійшла від командира військової частини А 0216 полковника Ю. Андрієнка.

 

 

 

“За ефективне сприяння, підтримку та неоціненну допомогу ЗСУ”, – зазначають військові у відзнаці. Таку ж нагороду передали депутату обласної ради Віктору Козаку.

Обранці громади озвучили ряд запитів та звернень. Зокрема, йшлося про присвоєння звання “Почесний громадянин Ковеля” (посмертно) вісьмом загиблим землякам.

Нагадаємо, що на липневій сесії 13 наших захисників були удостоєні цього почесного звання посмертно. (https://kowelrada.gov.ua/zvannya-pochesnyj-gromadyanyn-mista-kovelya-prysvoyeno-zemlyakam-yaki-zagynuly-pid-chas-povnomasshtabnoyi-vijny-rosiyi-proty-ukrayiny).

Оприлюднена на сесії ініціатива щодо передплати газети “Вісті Ковельщини” старшим людям, які зараз перебувають у скруті, уже реалізовується в нашому місті. Другий рік у програмі управління соціального захисту передбачені на це кошти. Працівники структурного підрозділу уже підготували списки на передплату видання на 2023 рік для мешканців громади.

 

 

На сесії було розглянуто понад 50 питань. Серед них – про підсумки виконання бюджету громади за дев’ять місяців 2022 року.

За цей період за основними джерелами доходів загальний фонд бюджету виконаний на 108, 7 відсотка. Додатково залучено коштів в сумі 34 мільйони 829 тисяч гривень. До спеціального фонду зараховано – 38 мільйонів 695 тисяч гривень. Це – 111,7%.

 

 

Приріст власних доходів до відповідного періоду попереднього року становить 15,6 відсотка – 86 мільйонів 579 тисяч. Зокрема, власні надходження загального фонду збільшились на 65 мільйонів 567 тисяч (17,7%), спеціального – в 2 рази, на 19 мільйонів 799 тисяч та офіційні трансферти – на 1 мільйон 212 тисяч.

Депутати на сесії внесли зміни до місцевого бюджету на 2022 рік. Зокрема, у зв’язку із завершенням бюджетного періоду, враховуючи звернення головних розпорядників, здійснюється перерозподіл коштів в межах загального обсягу асигнувань.

З-поміж іншого, управління освіти фінансові ресурси спрямує на придбання світловідбиваючих стрічок учням, що навчаються в темну пору доби для убезпечення їх пересування за відсутності вуличного освітлення, а також на дооблаштування найпростіших укриттів.

Управління культури, молоді, спорту та туризму теж частину фінансового ресурсу використає на облаштування укриття.

Кошти, отримані від перевиконання дохідної частини бюджету спрямовуються на вирішення конкретних питань. Півмільйона гривень буде перераховано на потреби Національної гвардії, мільйон гривень отримають прикордонники, стільки ж з бюджету громади передадуть Територіальній обороні для придбання зимового одягу для військових. Гроші на засоби зв’язку перерахують Ковельському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

 

 

На сесії депутати затвердили Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради в новій редакції. Зміни у роботі управління відбудуться, починаючи з грудня, адже функцію призначення і виплати субсидій передали до органів Пенсійного фонду України.

На засіданні опрацювали низку земельних питань, внесли зміни до місцевих Програм, взяли до відома інформації про роботу структурних підрозділів міської ради.

 

Депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Головнокомандувача Збройних Сил України щодо присвоєння звання Герой України командиру “Карпатської Січі” Олегу Куцику (посмертно).

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.