Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Юні актори театру “10 ряд 10 місце” знову грають для ковельчан “Таємницю золотого ключика”

У липні минулого року дитяча студія театрального мистецтва “10 ряд 10 місце” представила шоу-мюзикл за мотивами творів “Піноккіо” Карло Коллоді та “Золотий ключик, або пригоди Буратіно» Олексія Толстого – під назвою “Неймовірні пригоди у країні Ляльок або головна таємниця золотого ключика”.

Тоді керівник театру Альона Малюга-Мельникова пообіцяла, що вони для ковельчан повторять феєричну казку. Тож у ці дні у народному домі “Просвіта” знову грають “Неймовірні історії…”.

Понад пів сотні акторів задіяні у постановці. Своїм артистизмом, мовою жестів, фарбами голосу вони передають задум своєї наставниці.

Оскільки, юні театрали працюють у досить непростому жанрі – мюзиклу, режисер-постановник Альона Малюга-Мельникова спеціально для вистави написала україномовні тексти пісень. Озвучують персонажів – Наталія Никитюк, Світлана Труш, Ірина Новожилова, Ігор Корнелюк, Тетяна Буряк, Анастасія Рудчук, а також сама режисер та дехто з юних акторів. Хореографічні ідеї допомагли втілити Олена Слайко та Лілія Томашевич.

Вистава заставляє глядача задуматись над таємницею золотого ключика. А вона досить проста: робити добро для інших, тоді життя не проходить марно.

Тож запрошуємо і Вас на красиве дійство у виконанні талановитих дітей нашого міста. Виставу ще можна побачити у п’ятницю, 11 лютого. Початок о 12.00 год.


© Ковельська міська рада.