Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

З якими питаннями прийшли мешканці Білина та Колодниці на прийом до міського голови Ігоря Чайки

Сьогодні, 21 лютого, міський голова Ігор Чайка провів особистий прийом громадян у селі Білин.

На зустрічі також були присутні староста Петро Бородій, представники структурних підрозділів виконавчого комітету — начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов, начальник житлово-комунального відділу Олександр Кіндер, заступник начальника управління культури, молоді та спорту Роман Лис.

 

 

 

Найпоширенішими для мешканців Білина та Колодниці виявились проблеми, пов’язані з дорогами, приватизацією землі, екологією.

Загалом відбулась дуже щира і відверта розмова. Міський голова вислухав усіх, і по можливості одразу з колегами шукав шляхи розв’язання проблеми.

 

 

 

Зокрема, жінки, яких хвилює приватизація земельних ділянок, мали можливість проконсультуватись з начальником відділу земельних ресурсів Вадимом Логвіновим. Він підказав їм, що необхідно у кожному випадку зробити першочергово.

 

 

Жителі Колодниці знову ж таки порушили питання будівництва дороги, адже зимові дощі її ще більше зруйнували і цей шлях створює чимало проблем водіям та пасажирам.

Ігор Чайка поінформував, що надіслано запит у місцеву службу автомобільних доріг, адже цей шлях перебуває у них на балансі. Вони мають сформувати завдання для підготовки проєктно-кошторисної документації. Її буде зроблено за кошти бюджету громади. А далі вирішуватиметься питання фінансування та будівництва.

 

 

Крім того, за словами старости, як тільки дозволить погода буде здійснено грейдерування дороги, аби менше було труднощів з доїздом.

Оксана Янюк прийшла на зустріч з міським головою, щоб показати у якому стані перебуває дорога на вулиці 8-го Березня у селі Білин, де вона мешкає. Жінка каже, що у негоду вони не можуть на автомобілі дістатись до свого помешкання.
Начальнику житлово-комунального відділу доручено виїхати на місце та визначити першочергові завдання і спланувати подальші дії, аби допомогти людям.

Прийшли поспілкуватись з мером і активісти сіл. Зокрема, Петро Наконечний мріє про футбольну команду у своєму селі.

Цю ініціативу взялась підтримувати і міська влада. Заступник начальника управління культури, молоді та спорту Роман Лис каже, що вони уже зустрічались з місцевими любителями футболу і думають над тим як залучити тренера, який би опікувався командою. Разом з тим, вирішено питання щодо обслуговування футбольного поля на сільському стадіоні. Там навесні проведуть невеликий ремонт: пофарбують ворота, лавки. Упродовж сезону займатимуться викошуванням трави.
На лютневій сесії розглядатиметься проєкт рішення про виділення майже 150 тисяч гривень на розвиток спортивної інфраструктури в старостинських округах. Частину цих коштів отримає і Білин.

 

 

 

Аби активізувати спортивний рух у наших селах, весною планують організувати футбольний турнір серед команд громади. До слова, білинці уже розпочали до нього підготовку. Майже 20 чоловік, серед них і староста, двічі на тиждень проводять тренування у спортивному залі місцевого ліцею. Петро Наконечний був дуже втішений таким розвитком подій і запевнив, що теж не стоятиме осторонь цих хороших змін, які почали відбуватись у їх селі.

Олександр Кутній прийшов попросити місцевої влади допомогти вирішити питання з очищення озера. Воно є окрасою Білина. Втім, останнім часом вода у ньому зеленіє.

Розповів, що власним силами чимало роблять для упорядкування водойми. Постійно обкошують траву, зробили кілька пірсів, пробили колонку.

 

 

Але глобальну проблему щодо очищення водойми самотужки їм не розв’язати. На думку міського голови, мають найперше попрацювати екологи, аби зрозуміти, як можна вирішити це питання.

Ігор Чайка подякував Петру Бородію за співпрацю та відмінну організацію прийому.

“Видно, що староста володіє ситуацією, перебуває у курсі усіх справ, активно спілкується з мешканцями, вболіває за кожного. Це сьогодні було дуже відчутно”, – сказав він.

Такі зустрічі у селах з керівництвом громади будуть відбуватись і надалі. Міський голова переконаний, що мешканці старостинських округів мають напряму спілкуватись з чиновниками задля отримання кваліфікованої допомоги.

Відповідно до розпорядження прийом буде здійснюватись третього понеділка кожного другого квартального місяця з 10 години у адмінбудівлях старостинських округів:

– другий квартал, травень, село Тойкут,
– третій квартал, серпень, село Ружин,
– четвертий квартал, листопад, село Зелена.

 

 


© Ковельська міська рада.