телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • За зібрані юними ковельчанами кошти відремонтують безпілотник

За зібрані юними ковельчанами кошти відремонтують безпілотник

Сьогодні на зустріч з міським головою Ігорем Чайкою прийшли юні ковельчани. Хтось із них раніше займався футболом, хтось грав на фортепіано, малював, а зараз вони — волонтери. Семеро чудових дітей збирають кошти для нашої армії, продаючи власні іграшки.

 

 

Як розповідає бабуся одного хлопчика Любов Гузар, яка і допомагає дітворі, всі вони щодня летять на свій пост, аби тримати там оборону. Часто забувають про обід, не зважають на погоду, адже тепер мають надважливе завдання — допомагати нашим Збройним Силам. Кажуть, що більшість людей дуже схвалюють те, чим вони займаються. До речі, у стрічці Фейсбук діти стали уже місцевими героями. Їх фотографують, розповідають про них, захоплюються ними.

 

 

Ковельчани зібрали 13 тисяч гривень та 20 злотих. Гроші сьогодні передали Олексію, працівнику одного з волинських вишів. Йому нещодавно військові привезли збитий безпілотник ворога, який він з колегами ремонтуватиме. І для цього необхідно майже 30 тисяч гривень. Тож кошти ковельської дітвори і будуть використані для того, аби цей апарат передати на службу українській армії.

 

Ігор Чайка подякував дітям, батькам, пані Любові за таку прекрасну роботу. І пообіцяв, що надалі вони підтримуватимуть ініціативу цих хлопчиків і дівчаток, які дуже хочуть працювати, так вони називають своє волонтерство.

“Дивлячись на таких дітей, як ви, розумієш, що у ворога ніяких шансів немає. Все буде Україна”, – сказав своїм гостям Ігор Чайка.

А також мер просить усіх підтримати дітей у їх благородній справі.

 

 


© Ковельська міська рада.