Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Завдяки ковельській дітворі безпілотник “Хрущик” передадуть військовим

У серпні ми писали про чудових дітей, які збирали кошти, зокрема, продаючи власні іграшки, для української армії. Усі гроші — майже 30 тисяч гривень вони передали тоді Олексію Приходьку, викладачу волинського вишу, на ремонт збитого ворожого безпілотника. Втім, поки він знаходиться у наших військових. Натомість Олексій разом зі своїми студентами зібрали інший апарат.  Сьогодні він приїхав, аби показати, на що були використані донати ковельчан.

 

 

“Хрущика”, так назвала дітвора БПЛА, побачили усі в дії. Крім того, що окремі його деталі кожен юний волонтер зміг взяти до рук, їм ще й продемонстрували відео, яке було зняте з допомогою безпілотника, якого “оживили” завдяки старанням дітвори.

Бабуся, помічниця волонтерів Любов Гузар, каже, що тепер вони розуміють і наочно бачать, для чого провели на пекучому сонці не один день, щодня летіли на свій «пост», аби тримати там «оборону».

 

 

Олексій запевнив, що найближчими днями безпілотник передадуть на фронт, де він допомагатиме нашим військовим. “Хрущик” займатиметься розвідкою і не тільки.

Подякував дітям, батькам і пані Любові міський голова Ігор Чайка: “Ви — великі молодці. Кожен з Вас зробив свій внесок у нашу спільну Перемогу. Пишаюсь Вами безмежно”.

 


© Ковельська міська рада.